Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrazowie

27-641 Obrazów 121, tel./fax: 15 836-51-50, email: opsobrazow@poczta.onet.pl

Komunikat !

 

W związku z koniecznością podjęcia działań związanych z rozpowszechnianiem
się coronawirusa COVID – 19, a co za tym idzie z koniecznością odizolowania osób, które potencjalnie mogą być nim zarażone, uprzejmie informuję się, że uruchomiono platformę
https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc-dla-potrzebujacychprzeznaczoną dla obywateli, którzy za jej pośrednictwem będą mogli uzyskać informacje na temat kontaktu z ośrodkami pomocy społecznej.

W związku z powyższym pełnione będą dyżury pod wskazanymi na platformie numerami telefonów, każdego dnia w godzinach 7.30 – 19.00, w celu udzielania niezbędnych informacji osobom, które potrzebują pomocy, zwłaszcza ludziom starszym, samotnym i niepełnosprawnym.

 

Ponadto Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrazowie informuje, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym osoby starsze, samotne, niepełnosprawne, które potrzebują pomocy w zakupie niezbędnych artykułów spożywczych lub leków proszone są o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej pod nr tel. (15) 836 51 50 w godzinach pracy Ośrodka tj. 7.30-15.30. W pozostałych godzinach prosimy o kontakt na adres mail: opsobrazow@poczta.onet.pl.

 

Jesteś tutaj: Start START Aktualności Komunikat !